en
  • Refused, 23.09.2020, Proxima, Warszawa

Bilety i informacje

Refused | 23 września 2020 r. | Klub Proxima | Warszawa

Cena: 120 PLN

Bilety w sprzedaży na www.altersklep.pl od 4 marca, od 10:00

Wejście od 19:00

Koncert: 20:00

Refused, jeden z najważniejszych europejskich zespołów hardcore-punkowych, na jedynym koncercie w Polsce! Szwedzka formacja wystąpi 23 września w warszawskim klubie Proxima. Bilety w sprzedaży od 4 marca na alterart.pl.

Grupa powstała w 1991 roku i uznawana jest za jeden z najbardziej wpływowych zespołów punkowych w historii. O inspiracjach muzyką Refused mówili tak różnorodni artyści jak Linkin Park, Rise Against, Steve Aoki, Paramore, Dillinger Escape Plan czy Blink-182. Natomiast ich trzeci album "The Shape of Punk to Come" (1998) uznawany był za kamień milowy dla nowego pokolenia artystów punkowych XXI wieku. Po długiej przerwie w działalności zespół reaktywował się w 2012 roku, a w 2015 roku wydał długo wyczekiwany nowy album "Freedom".

W październiku ubiegłego roku ukazał się ich piąty album "War Music" i szybko zdobył uznanie fanów gatunku oraz krytyków. Mocne, bezkompromisowe brzmienie, będące wizytówką grupy, jest również wszechobecne na najnowszym wydawnictwie. "Od początku naszego istnienia próbowaliśmy stworzyć taki album. I chyba właśnie to rozgryźliśmy", powiedział zespół. Już niedługo muzyka Refused znajdzie się również na ścieżce dźwiękowej do "Cyberpunk 2077", jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.
 

Zapoznaj się z Regulaminem Imprezy (plik PDF)

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych akredytacją na koncert zapraszamy do wypełnienia wniosku akredytacyjnego

wszystkie wydarzenia